• Aktualności

      • Dzień Dyni w naszej szkole

      •  

       Mieliśmy naprawdę "dyniowy" dzień pełen zabawy i edukacji! Rozpoczęliśmy od konkursu zagadek o jesieni, który przypomniał nam o tym, jak wiele tajemnic kryje ta magiczna pora roku. Nie mogło zabraknąć również fascynujących ciekawostek o dyniach! Dzięki nim dowiedzieliśmy się, że dynie to nie tylko pomarańczowe ozdoby ogrodów, ale także zdrowe warzywa pełne witamin.

       Odbył się również konkurs na potrawę przygotowaną z dyni Smakowite ciasta i zupy z dynią w roli głównej zachwyciły nasze podniebienia. Kolejnym konkursem był konkurs na najpiękniejszą dynię, a uczniowie zaszaleli z kreatywnością, tworząc prawdziwe dyniowe dzieła sztuki!

       Ale to jeszcze nie koniec! Wszyscy uczniowie i nauczyciele przybyli dziś do szkoły przebrani na pomarańczowo To był widok, który rozweselał serca i dodawał energii

       Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w Dniu Dyni i sprawili, że był to dzień pełen uśmiechów, niesamowitych wspomnień i wyjątkowych smaków. Niech dyniowy nastrój towarzyszy nam przez całą jesień!